Kalendarz szkoleń online na rok 2022 w języku polskim

KURSY ONLINE

Nasze kursy refleksologiczne podzielone są na kolory: biały, pomarańczowy, czerwony i niebieski. Na każdym poziomie, kursanci poznają tajniki: refleksologii, anatomii i fizjologii człowieka oraz pokrewnych nauk, dzięki którym ich sesje refleksologiczne będą coraz bardziej skuteczne.
Na każdym poziomie, pomiędzy spotkaniami na zoomie, uczniowie otrzymują linki do wykładów, które mogą zobaczyć w dowolnym czasie. Do niektórych tematów dołączane są również materiały w postaci plików PDF, które pomagają utrwalić zdobytą wiedzę.

POZIOM BIAŁY

Poziom biały, jest jak kartka, na której pragnie się zapisać nową wiedzę. Tutaj wszyscy zaczynają od podstaw. Kurs biały jest dobry zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę. Kursanci dowiadują się tutaj o historii i filozofii refleksologii, poznają dokładną anatomię stopy i ciała człowieka, a także podstawy fizjologii i medycyny. Następnie przedstawiona zostaje refleksologiczna mapa stóp, którą poznaje się krok, po kroku, milimetr, po milimetrze, aż do pełnego i logicznego zrozumienia. Zwieńczeniem poziomu białego jest wykonanie pełnego zabiegu refleksologicznego.

POZIOM POMARAŃCZOWY

Kolor pomarańczowy jest bar­wnym określe­niem nie tylko radości, ale i fas­cy­nacji, jak i deter­mi­nacji. Ten poziom jest odpowiedni dla tych, którzy chcą być dobrymi refleksologami. Na tej płaszczyźnie poznacie tajniki ludzkiego ciała, układ po układzie. Dowiecie się dlaczego czasami dochodzi do zaburzeń równowagi i dlaczego chorujemy. Poznacie zależności pomiędzy działaniem poszczególnych organów i dowiecie się jak wzajemnie na siebie oddziaływają. W końcu dowiecie się jak ułożyć optymalny plan sesji refleksologicznej dostosowany do potrzeb klienta, aby mu jak najszybciej pomóc. Po ukończeniu szkolenia pomarańczowego, będziecie w stanie pomóc wielu osobom, odzyskać równowagę w ich ciele.

POZIOM CZERWONY

Jest to nowy poziom, który powstał na prośbę kursantów. Pomaga on zrozumieć ciało ludzkie i rolę refleksologa w układaniu planów sesji refleksologicznych. Jest to poziom warsztatowy, skoncentrowany na praktyce: odczytywania znaków ze stóp, układania planów sesji tak, aby powrót do równowagi był jak najszybszy. Na ten poziom mogą zapisać się osoby, które refleksologia zajmują się zawodowo lub skończyły poziom pomarańczowy.

BRAK MIEJSC

KOLOR NIEBIESKI

Niebieski jest kolorem pełnym symboliki: uduchowienie, pokój, higiena, spokój i zdrowie. W symbolice buddyjskiej przypisuje mu się właściwości lecznicze. W Egipcie był kolorem prawdy…

Poznacie tutaj tajniki ludzkiego organizmu oraz wszystkie refleksy i punkty energetyczne w ciele człowieka poczynając od stóp, poprzez dłonie, uszy, twarz i resztę ciała. Przyswoicie wiedzę dotyczącą meridianów, poznacie tajniki ajurwedy, opanujecie symbole i mudry lecznicze.

Niebieski to poziom mistrza, który zamiast pytać, będzie nauczał.

BRAK MIEJSC

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *