Mindfulness – szkolenie online

Artykuł archiwalny – szkolenie zrealizowane.

Szkolenie Mindfulness przeznaczone jest dla osób pragnących podnieść jakość swojego życia. W ostatnich latach tempo życia, lockdown i związany z nim stres spowodował, że wielu ludzi zamknęło się w sobie, zrezygnowało z wielu planów lub przestało wierzyć we własne możliwości. Życie w chaosie, zła jakość snu, ciągły pośpiech, strach i złe samopoczucie wielu osobom odebrało naturalną siłę i radość z życia.

Frederick Rossakowski jest naturoterapeutą, refleksologiem i mistrzem energoterapii, która oparta jest w większości na jego własnych doświadczeniach i obserwacjach. Mindfulness jest owocem wieloletniej pracy, a każde szkolenie jest ulepszane i dostosowywane do indywidualnych potrzeb kursantów.

Szkolenie składa się z trzech spotkań online, oraz z wykładów i ćwiczeń, które każdy uczestnik będzie miał dostęp podczas trwania kursu. Wykłady i ćwiczenia obejmują zakresem: pracę z energią, medytację, pracę z oddechem, szukanie przyczyn swojego aktualnego położenia, oczyszczanie aury i przestrzeni wokół siebie, lepsze poznanie własnego wnętrza i metody ćwiczeń fizycznych (oraz akupresury), które pomogą osiągnąć stan równowagi. Mindfulness to również wiedza z zakresu lepszego organizowania swoich codziennych spraw, planowanie, koło dobrobytu, odcinanie się od toksycznych ludzi, prowadzenie autopsychoterapii, osiąganie własnych celów. To niezwykłe szkolenie, które spotyka się z coraz większym entuzjazmem. Serdecznie zapraszamy.

Koszt szkolenia w Polsce wynosi 500 złotych. Prosimy o dokonanie wpłaty na jedno z kont wymienionych na stronie Akademii.
Numery kont Akademii – Modern Reflexology (modern-reflexology.org)

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.