Nowatorskie szkolenie refleksologiczne. Wspomaganie leczenia chorób psychicznych.

10 września 2022 roku odbędą się niezwykłe warsztaty, przeznaczone dla osób, które pracują lub opiekują się osobami wymagającymi specjalnego traktowania lub o specjalnych potrzebach. Program i metody szkolenia opracowane są przez Fredericka Rossakovsky’ego – Lloyda, który pracując przez wiele lat z dziećmi autystycznymi oraz później z osobami wymagającymi specjalnej troski, zauważył że delikatny dotyk oraz refleksologia energetyczna znacznie wspomagają szybkie osiąganie równowagi mentalnej. Dzieci po takich sesjach były znacznie bardziej skoncentrowane i łatwiej stawiały czoła problemom, osoby starsze stawały się spokojniejsze, a nerwowe szybko się rozluźniały.

Udział w szkoleniu mogą brać zarówno osoby doświadczone w refleksologii, jak i nowicjusze. Program jest skonstruowany w taki sposób, że po jego skończeniu, nabyte umiejętności można wykorzystać zarówno, jako dodatek do pracy refleksologa, jak i jako osobną metodę wspomagającą osiąganie równowagi psychicznej.

Ilość dostępnych miejsc 5

JAK ZAPISAĆ SIE NA SZKOLENIE?
Proszę wpłacić zaliczkę w wysokości 300 złotych, która gwarantuje miejsce na szkoleniu. Całkowity koszt szkolenia wynosi 1000 złotych. W przypadku braku miejsc, zaliczka zostanie natychmiast zwrócona. W innym przypadku, zaliczki są bezzwrotne. Przedpłaty należy dokonać na konto prowadzącej, podane bezpośrednio poniżej.

Elżbieta Bykowska
MB 71 1140 2004 0000 3702 6952 4300

Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymają certyfikat londyńskiej Akademii MRA.
Adres szkolenia: Włocławek, Stefana Okrzei 69
Prowadząca: Elżbieta Bykowska
Opieka mentorska: Frederick Rossakovsky-Lloyd

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.