PLAN SZKOLEŃ STACJONARNYCH W POLSCE W ROKU 2022

Witamy serdecznie na stronie Modern Reflexology Akademy. Cieszymy się z Twojego zainteresowania naszymi kursami. Wiedz, że wszystkie nasze kursy są niepowtarzalne, a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Wszystkie szkolenia przeprowadzane są według programu i standardów wyznaczonych przez Fredericka Rossakowskiego – założyciela MRA, który monitoruje przebieg każdego modułu.

Poniżej znajdziesz tabelę, z kursami. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zwyczajnie przewiń stronę w dół. Następne wpisy poświęcone są szerszemu omówieniu szkoleń, jeśli jednak pragniesz uzyskać więcej informacji, zadaj tak wiele pytań, jak wiele odpowiedzi potrzebujesz. Chętnie odpowiemy.
Ilość dostępnych miejsc, jest aktualizowana w każdy poniedziałek, w przypadku zapłaty a kurs na który skończyły się miejsca, zwrócimy ci natychmiast pieniądze, lub za Twoją zgodą, przeniesiemy cię na inny, interesujący cię kurs. W innych przypadkach zaliczki są bezzwrotne (oczywiście w przypadku losowych sytuacji, prosimy się z nami skontaktować i na pewno znajdziemy rozwiązanie – harmonia i czynienie dobra są naszymi priorytetami).

Otwórz rysunek w nowym oknie, aby powiększyć.

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.