WARSZTATY REFLEKSOLOGICZNE Z KASIĄ JARZĄB

9 WRZEŚNIA 2023

REFLEKSY KRĘGOSŁUPA I SPLOTÓW NERWOWYCH NA STOPIE.

Jednodniowe warsztaty terapii dotykowych, wspomagające leczenie bólu pleców i kręgosłupa, to wspaniały i nowatorski program opracowany przez Katarzynę Jarząb pod wsparciem mentorskim Fredericka Rossakovsky’ego. Obejmuje zakresem pracę na stopach, nogach, dłoniach i uszach oraz punktach energetycznych, marmach i meridianach. To łatwe i bardzo skuteczne narzędzie pozbywania się bólu, niezależnie od źródła pochodzenia. Szkolenie zakończone jest certyfikatem z uprawnieniami do używania metody MRA.

Jak zapisać się na warsztaty?
Aby zarezerwować miejsce na warsztaty, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 300 złotych, a resztę opłat uregulować gotówką, w dniu rozpoczęcia szkolenia. Całkowity koszt szkolenia to 600 złotych. Cena szkolenia obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, bez noclegu.

Numer konta bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę:
GAJA KATARZYNA JARZĄB
72 1050 1416 1000 0092 9572 8894

tytuł przelewu: warsztaty kręgosłup

23-24 WRZEŚNIA 2023

WARSZTATY KLASYCZNE


Warsztaty refleksologiczne dla początkujących są najlepszym startem dla osób, które chcą nauczyć się tego zawodu. Uczestnicy poznają na kursie: metody rozluźnienia stóp, pracy na mięśniach, stawach i innych obszarach stopy, istotnych z refleksologicznego punktu widzenia. Program został zmodyfikowany, aby stać się jeszcze bardziej przystępnym dla kursantów. Struktura kursu przewiduje najpierw pokaz, a później ćwiczenia, pod czujnym okiem mentora. Po ukończeniu warsztatów, każdy uczestnik będzie potrafił przeprowadzić skuteczną sesję refleksologiczną.

Jak zapisać się na warsztaty?
Aby zarezerwować miejsce na warsztaty, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 500 złotych, a resztę opłat uregulować gotówką, w dniu rozpoczęcia szkolenia. Całkowity koszt szkolenia to 1500 złotych. Cena szkolenia obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, bez noclegu.
Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały filmowe z wykładami, dzięki którym zdobędą podstawową wiedzę z zakresu refleksologii, niezbędną do uczestnictwa w warsztatach podstawowych.

Numer konta bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę:
GAJA KATARZYNA JARZĄB
72 1050 1416 1000 0092 9572 8894

tytuł przelewu: warsztaty białe

07-08 PAŹDZIERNIK 2023

WARSZTATY ŚREDNIOZAAWANSOWANE.


Warsztaty refleksologiczne dla średniozaawansowanych oferują oprócz standardowej wiedzy, refleksologiczne metody radzenia sobie z częstymi dolegliwościami stóp, takimi jak haluksy czy ostroga piętowa. Na tym poziomie szkolenia duży nacisk kładziony jest na energetykę stopy, pracę na czakrach i wyrównywanie energii w ciele poprzez wspomaganie refleksologii bioterapią. Wszystkie metody wspomagania leczenia są opracowane przez Instytut MRA Frederick Rossakovsky-Lloyd ® i objęte są prawami autorskimi. Po ukończeniu warsztatów, każdy uczestnik będzie w stanie wykonać dowolną sesję refleksologiczną, według protokołu wspomagania leczenia.

Jak zapisać się na warsztaty?
Aby zarezerwować miejsce na warsztaty, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 600 złotych, a resztę opłat uregulować gotówką, w dniu rozpoczęcia szkolenia. Całkowity koszt szkolenia to 1600 złotych. Cena szkolenia obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, bez noclegu.

Numer konta bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę:
GAJA KATARZYNA JARZĄB
72 1050 1416 1000 0092 9572 8894

tytuł przelewu: warsztaty plus

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *