Szkolenie Mindfulness

Szkolenie Mindfulness to rozbudowany program, obejmujący zakresem: praktykę uważności, medytację, programowanie samego siebie i zarządzanie sobą i swoim czasem. To także nauka metod, zwiększających asertywność, pewność siebie i umiejętności interpersonalne. Dzięki prostym ćwiczeniom i wielu rozmowom, medytacjom i praktykom oddechowym, kursanci w krótkim czasie uzyskają dostęp do… samych siebie, stając się: zdrowszymi, spokojniejszymi i szczęśliwszymi osobami.
Szkolenie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Każdy jest w stanie zarządzać sobą i każdego dnia stawać się lepszą formą samego siebie. Ilość miejsc na kurs jest ściśle limitowana.

W zeszłym roku, ponad sto osób ukończyło szkolenie MRA Mindfulness i z informacji zwrotnych wynikało, że znaczna większość zaczęła patrzeć na swoje życie w inny sposób, poprawiając jakość swojego życia i odzyskując wewnętrzną radość. Każdy z nas zasługuje na szczęście.

Zapisy: Wpłata zaliczki (300 złotych) lub całości (600 złotych) na poniższe konto, gwarantuje miejsce. Każda osoba zapisująca się na kurs, powinna dodać do znajomych konto: Frederick Rossakovsky-Lloyd, w celu szybszej wymiany informacji i możliwości uczestniczenia w grupie dyskusyjnej na MSG.

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *