REFLEKSOLOGIA UCHA

O kursie: Kurs zaawansowany z zakresu refleksologii ucha, obejmuje cztery spotkania online, na których uczestnictwo nie jest obowiązkowe. Pomiędzy spotkaniami, kursanci otrzymają filmy instruktarzowe, które można oglądać w dowolnym czasie. Szkolenia prowadzone są w małych grupach. Każdy kursant, podczas trwania szkolenia pozostaje w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym, który służy mu wsparciem i dba o jak największy rozwój. Po ukończeniu kursu, absolwenci będą mogli: wykonać pełną, profesjonalną sesję refleksologiczną ucha z elementami bioenergoterapii i głębokiego rozluźnienia okolic wokół uszu (wliczając punkty spustowe na głowie). Po ukończeniu szkolenia online, możliwe jest kontynuowanie nauki praktycznej, na stacjonarnych warsztatach refleksologicznych.

Nie jest wymagane doświadczenie. Kurs jest intensywny i obejmuje zakresem poziomy od początkującego do zaawansowanego. Prowadzący zapewnia wszystkie materiały.

Jak zapisać się na szkolenie? Aby zapisać się na szkolenie, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 600 złotych, na podane poniżej konto, z tytułem “zaliczka na kurs pomarańczowy” oraz dodać konto Frederick Rossakovsky-Lloyd do “znajomych”. Jeśli używają państwo innych imion lub pseudonimów, należy napisać prywatną wiadomość na Messengerze. Resztę należności należy wpłacić w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Koszt kursu: 1600 złotych

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *