Plan szkoleń on-line na jesień 2023

Szkolenia MRA on-line są prowadzone przez założyciela szkoły, Fredericka Rossakowskiego, który od kilkudziesięciu lat praktykuje naturoterapię (w tym refleksologię i akupresurę). Wiedza przekazywana jest za pomocą Internetu, w kameralnych grupach, podczas spotkań prowadzonych za pomocą programu Zoom. Każde spotkanie ma odpowiedni plan, aczkolwiek jego moduły mogą ulegać rozszerzeniom, w zależności od aktywności uczestników. Pomiędzy spotkaniami na żywo, kursanci otrzymują filmy instruktażowe oraz serie wykładów, dopasowanych do programu. Większość modułów kończy się egzaminem, do którego przystąpienia wymagane jest przedstawienie dowodu, na wykonanie wymaganej ilości sesji terapeutycznych. Sesje terapeutyczne należy wykonać w trakcie trwania kursu. Egzamin ma miejsce na ostatnim (lub zaraz po ostatnim) spotkaniu na żywo. Po zaliczeniu, wydawany jest certyfikowany dyplom ukończenia szkolenia lub zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie. Każdego roku, setki kursantów, po ukończeniu warsztatów otwiera własne salony, lub rozszerza własną działalność. MRA zawsze pomaga i wspiera swoich absolwentów, nawet po ukończeniu kursu.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ SZKOLEŃ ON – LINE NA JESIEŃ 2023.

Aby zapisać się na wybrane szkolenia, najlepiej wpłacić zaliczkę, która gwarantuje miejsce. Na popularne szkolenia często brakuje miejsc, jednak nie przyjmujemy dodatkowych osób, z uwagi na jakość szkolenia. Po wpłacie zaliczki, najlepiej napisać prywatną wiadomość do Fredericka na Facebooku, lub wysłać e-mail na adres: modern.reflexology.academy@gmail.com.

Niektórzy kursanci używają pseudonimów. Ważne jest, aby napisać z w wiadomości pełne imię i nazwisko. Umożliwi to: dopisanie kursanta do listy, wystawienie certyfikatu oraz faktury. W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę kontaktować się za pomocą wyżej wymienionego e-maila lub wiadomości tekstowych WhatsUp pod numer: +447596355841. Połączenia głosowe nie są odbierane.
Link do konta na FB do nauczyciela: https://www.facebook.com/reflexologist.rossakowski/


.

Jeden komentarz