Plan szkoleń on-line na rok 2023

Szkolenia MRA on-line są prowadzone przez założyciela szkoły, Fredericka Rossakowskiego, który od kilkudziesięciu lat praktykuje naturoterapię (w tym refleksologię i akupresurę). Wiedza przekazywana jest za pomocą internetu, w kameralnych grupach, podczas spotkań prowadzonych za pomocą programu Zoom. Każde spotkanie ma odpowiedni plan, aczkolwiek jego moduły mogą ulegać rozszerzeniom, w zależności od aktywności uczestników. Pomiędzy spotkaniami na żywo, kursanci otrzymują filmy instruktażowe oraz serie wykładów, dopasowanych do programu. Większość modułów kończy się egzaminem, do którego przystąpienia wymagane jest przedstawienie dowodu, na wykonanie wymaganej ilości sesji terapeutycznych. Sesje terapeutyczne należy wykonać w trakcie trwania kursu. Egzamin ma miejsce na ostatnim (lub zaraz po ostatnim) spotkaniu na żywo. Po zaliczeniu, wydawany jest certyfikowany dyplom ukończenia szkolenia lub zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
.
.

POZIOM BIAŁY

O kursie: Kurs podstawowy z zakresu refleksologii (poziom biały), obejmuje cztery spotkania online, na których uczestnictwo jest obowiązkowe. Pomiędzy spotkaniami, kursanci otrzymają filmy instruktarzowe, które można oglądać w dowolnym czasie. Każdy kursant, podczas trwania zajęć, powinien wykonać sześć zabiegów, na dowolnej ilości klientów i przesłać dowody ich wykonania (ankiety) w postaci zdjęć lub innych możliwych do odczytania plików na adres: modern.reflexology.academy@gmail.com. Szkolenia prowadzone są w małych grupach. Każdy kursant, podczas trwania szkolenia pozostaje w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym, który służy mu wsparciem i dba o to, aby program szkolenia był zrealizowany. Po ukończeniu kursu podstawowego, absolwenci będą mogli: wykonać podstawową, profesjonalną sesję refleksologiczną na dowolnym kliencie.

Kilka słów o nauce na poziomie białym on-line.Jak zapisać się na szkolenie? Aby zapisać się na szkolenie, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 600 złotych, na podane poniżej konto, z tytułem “zaliczka na kurs biały” oraz dodać konto Frederick Rossakovsky-Lloyd do “znajomych” na Facebooku. Jeśli używają państwo innych imion lub pseudonimów, należy napisać prywatną wiadomość na Messengerze. Resztę należności należy wpłacić w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Koszt kursu: 1600 złotych

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

.
.

POZIOM POMARAŃCZOWY

Kurs pomarańczowy w MRA.

O kursie: Kurs zaawansowany z zakresu refleksologii (poziom pomarańczowy), obejmuje cztery spotkania online, na których uczestnictwo jest obowiązkowe. Pomiędzy spotkaniami, kursanci otrzymają filmy instruktarzowe, które można oglądać w dowolnym czasie. Każdy kursant, podczas trwania zajęć, powinien wykonać dziesięć zabiegów, na dowolnej ilości klientów i przesłać dowody ich wykonania (ankiety) w postaci zdjęć lub innych możliwych do odczytania plików na adres: modern.reflexology.academy@gmail.com. Szkolenia prowadzone są w małych grupach. Każdy kursant, podczas trwania szkolenia pozostaje w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym, który służy mu wsparciem i dba o jak największy rozwój. Po ukończeniu kursu zaawansowanego, absolwenci będą mogli: wykonać pełną, profesjonalną sesję refleksologiczną lub pełną sesję refleksologiczną i bioenergetyczną, na dowolnym kliencie, niezależnie od stopnia skomplikowania sesji.

Jak zapisać się na szkolenie? Aby zapisać się na szkolenie, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 600 złotych, na podane poniżej konto, z tytułem “zaliczka na kurs pomarańczowy” oraz dodać konto Frederick Rossakovsky-Lloyd do “znajomych”. Jeśli używają państwo innych imion lub pseudonimów, należy napisać prywatną wiadomość na Messengerze. Resztę należności należy wpłacić w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Koszt kursu: 1600 złotych

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

.
.

POZIOM CZERWONY

O kursie: Kurs zaawansowany dla pracujących refleksologów (poziom czerwony), obejmuje cztery spotkania online, na których uczestnictwo jest obowiązkowe. Szkolenia prowadzone są w małych grupach. Każdy kursant, podczas trwania szkolenia pozostaje w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym, który służy mu wsparciem i dba o jak największy rozwój. Po ukończeniu kursu zaawansowanego praktycznego, absolwenci będą mogli: ułożyć plan dostosowany do indywidualnego klienta i wykonać pełną, profesjonalną sesję refleksologiczną lub pełną sesję refleksologiczną i bioenergetyczną, na dowolnym kliencie.

Jak zapisać się na szkolenie? Aby zapisać się na szkolenie, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 600 złotych, na podane poniżej konto, z tytułem “zaliczka na kurs czerwony” oraz dodać konto Frederick Rossakovsky-Lloyd do “znajomych”. Jeśli używają państwo innych imion lub pseudonimów, należy napisać prywatną wiadomość na Messengerze. Resztę należności należy wpłacić w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Poziom czerwony. Na czym polega?

Koszt kursu: 1600 złotych

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

.
.

REFLEKSOLOGIA TWARZY I GŁOWY

Nowe szkolenie: refleksologia twarzy i głowy.

O kursie: Kurs jest nowością, na rynku szkoleń online w tym zakresie. Jednocześnie jest to najbardziej rozbudowany program szkoleniowy, dotyczący refleksologii twarzy i głowy. Szkolenie zakresem obejmuje metody: klasycznej refleksologii, masaż ajurwedyjski, japoński oraz masaż meridanów na twarzy i głowie. Kursanci poznają budowę twarzy, metody rozluźniające, przeciwbólowe i odmładzające, które można stosować na całej powierzchni głowy. Program kursu został wzbogacony o autorskie metody prowadzącego szkolenie, dzięki którym wiele osób ponownie osiągnęło wewnętrzny balans.

Jak zapisać się na szkolenie? Aby zapisać się na szkolenie, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 600 złotych, na podane poniżej konto, z tytułem “zaliczka na kurs twarz i głowa” oraz dodać konto Frederick Rossakovsky-Lloyd do “znajomych”. Jeśli używają państwo innych imion lub pseudonimów, należy napisać prywatną wiadomość na Messengerze. Resztę należności należy wpłacić w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Koszt kursu: 1600 złotych

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

.
.

BIOTERAPIA PRAKTYCZNA

O kursie: Bioterapia praktyczna jest jednym z najbardziej zróżnicowanych, krótkich szkoleń w tym zakresie. Obejmuje zarówno starosłowiańskie metody, które znamy z ksiąg zakazanych przez religijnych, średniowiecznych tyranów, jak również metody uzdrowicieli z Ameryki Południowej i Azji. To naprawdę rozbudowany program, dający podstawy wielu metod, które mogą być stosowane samodzielnie, lub wspomagająco. Na przykład za pomocą radiestezji, można obserwować zmiany w biopolu człowieka, jeśli nie potrafimy go zobaczyć. Leczenie światłem można stosować łącznie z refleksologią, lub innymi metodami dotykowymi.

Bioterapia praktyczna – kilka słów o szkoleniu.

Kurs bioterapii daje solidne podstawy do unikalnych terapii, stosowanych tylko przez nielicznych.

Jak zapisać się na szkolenie? Aby zapisać się na szkolenie, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 600 złotych, na podane poniżej konto, z tytułem “zaliczka na kurs bioterapia praktyczna” oraz dodać konto Frederick Rossakovsky-Lloyd do “znajomych”. Jeśli używają państwo innych imion lub pseudonimów, należy napisać prywatną wiadomość na Messengerze. Resztę należności należy wpłacić w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Koszt kursu: 1600 złotych

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

Jeden komentarz

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *