Plan szkoleń stacjonarnych na rok 2023 (pierwsza połowa roku).


LONDON. 3-4 CZERWCA 2023.

Warsztaty klasyczne obejmują zakresem program od poziomu zero do średniozaawansowanego. Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat refleksologii stopniowo. Warsztaty poprzedzone będą serią wykładów, niezbędnych do odbycia szkolenia. Tematyka wykładów obejmować będzie: anatomię i budowę stopy, anatomię i fizjologię człowieka, podstawy refleksologii i podstawy masażu refleksologicznego. Program kursu został ułożony tak, aby każdy, po jego ukończeniu, był w stanie wykonać sesję refleksologiczną.

Jak zapisać się na warsztaty?
Aby zarezerwować miejsce na warsztaty, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 200 funtów, a resztę opłat uregulować gotówką, w dniu rozpoczęcia szkolenia. Całkowity koszt szkolenia to 500 funtów. Cena szkolenia obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, bez noclegu.
Uczestnicy szkolenia (zwłaszcza początkujący) otrzymają materiały filmowe z wykładami, dzięki którym zdobędą podstawową wiedzę z zakresu refleksologii, niezbędną do uczestnictwa w warsztatach zaawansowanych. Każdy uczestnik otrzyma również wsparcie mentorskie od 1 do 10 czerwca, dzięki któremu wszelkie wątpliwości będą wyjaśnione.

Numer konta bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę:
MODERN REFLEXOLOGY ACADEMY LIMITED
sort code: 04-00-75
account number: 39266060
tytuł przelewu: reflexology workshops
e-mail Akademii: modern.reflexology.academy@gmail.com

.
.
WARSZTATY REFLEKSOLOGICZNE – KLASYCZNE ROZSZERZONE
PROWADZĄCY: FREDERICK ROSSAKOWSKI


WARSZAWA. 10-11 CZERWCA 2023.

Warsztaty klasyczne rozszerzone obejmują zakresem program od poziomu zero do zaawansowanego. Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat refleksologii stopniowo. Warsztaty poprzedzone będą serią wykładów, niezbędnych do odbycia szkolenia. Tematyka wykładów obejmować będzie: anatomię i budowę stopy, anatomię i fizjologię człowieka, podstawy refleksologii i podstawy masażu refleksologicznego. Program kursu został ułożony tak, aby każdy, po jego ukończeniu, był w stanie wykonać sesję refleksologiczną. Na warsztatach odbędą się również ćwiczenia z zakresu umiejętności zmniejszających opuchliznę stóp, zmiany skórne, modzele, gangliony i inne narośle, haluksy i ostrogi piętowe.

Jak zapisać się na warsztaty?
Aby zarezerwować miejsce na warsztaty, należy wpłacić zaliczkę, w wysokości 600 złotych, a resztę opłat uregulować gotówką, w dniu rozpoczęcia szkolenia. Całkowity koszt szkolenia to 2200 złotych. Cena szkolenia obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, bez noclegu.

Numer konta bankowego, na który należy wpłacić zaliczkę:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *