Suplementy Live Long Vitality

W tym temacie rozmawiamy o suplementach: witaminach, ziołach i innych, które pomagają utrzymać zdrowie i kondycję.

Moderatorzy: Justyna Miśków, Katarzyna Jarząb

Katarzyna Jarząb
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 23, 2022 5:33 pm

Suplementy Live Long Vitality

Post autor: Katarzyna Jarząb »

💜💚💛 LIVE LONG VITALITY 💜💚💛
Zestaw suplementów, który testowałam już nie raz i jestem bardzo zadowolona z ich działania. Ogólne wyniki badań poprawiają się, wzrasta kondycja i lepsze samopoczucie. Naprawdę polecam. Jest to kuracja miesięczna w każdym pudełku znajduje się 120 kapsułek bierze się po dwie rano i po 2 wieczorem. Poniżej krótki opis.

♥️Live Long Vitality ♥️
Ta kolekcja codziennych suplementów stała się jedną z najpopularniejszych linii produktów firmy dōTERRA. Została stworzona po to, aby wspomóc witalność i dobre samopoczucie. Dzięki niezbędnym składnikom odżywczym, korzystnym właściwościom metabolicznym i silnym przeciwutleniaczom, suplementy te działają razem, zapewniając energię, zdrowie i witalność przez całe życie.

💜 ALPHA CRS+ - kompleks wspomagający witalność 120 kapsułek 💜

Zawiera mieszankę polifenoli, w tym bajkaliny z korzenia tarczycy bajkalskiej, resweratrol z rdestowca ostrokończystego, kwas elagowy z granatu, proantocyjanidyny z pestek winogron, kurkuminę z korzenia kurkumy i sylimaryny z ostropestu plamistego. Ta naturalna mieszanka zapewnia ogólne dobre samopoczucie.
Wykonany z kapsułek roślinnych pozbawionych laurylosiarczanu. Nie zawiera mleka, pszenicy ani produktów pochodzenia zwierzęcego.
Opracowany do codziennego stosowania z produktami xEO Mega lub vEO Mega oraz Microplex VMz.

💚 MICROPLEX VMz FOOD NUTRIENT COMPLEX - kompleks odżywczy 120 kapsułek 💚

Odżywcza formuła bioprzyswajalnych witamin i minerałów, których często brakuje we współczesnym żywieniu.
Zawiera zrównoważoną mieszankę witaminy A, C i E oraz kompleks witamin z grupy B.
Zawiera minerały spożywcze i organiczne pierwiastki śladowe.
Ułatwia przyswajanie składników odżywczych za pomocą pełnowartościowej mieszanki i systemu dostarczania enzymów.
Zawiera mieszankę firmy dōTERRA, zwalczającą dolegliwości żołądkowe, która składa się z mięty pieprzowej, imbiru i kminku.

💛 xEO MEGA ESSENTIAL OIL OMEGA COMPLEX 💛

To innowacyjna formuła, która łączy w sobie olejki eteryczne CPTG z naturalnymi olejami omega-3 pochodzenia morskiego i roślinnego oraz karotenoidami.
Zapewnia jednakowy stosunek kwasów EPA i DHA ze zrównoważonych koncentratów olejów rybnych i oleju ze żmijowca z kwasami tłuszczowymi SDA I GLA.
Pełne spektrum karotenoidów i witaminy E dla ochrony antyoksydacyjnej oraz witamina D.
Zawiera następujące olejki eteryczne: goździk, kadzidło, tymianek, kmin rzymski, dzika pomarańcza, mięta pieprzowa, imbir, kminek oraz rumianek pospolity.
ODPOWIEDZ