Czakry

Luźne rozmowy na temat refleksologii i naszych doświadczeń związanych z tą nauką.

Moderatorzy: Justyna Miśków, Katarzyna Jarząb

gosiaptaszynska
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 26, 2022 1:14 pm

Czakry

Post autor: gosiaptaszynska »

Za każdym razem gdy pracuję z klientem, z energią to czuję wdzięczność. Jestem pod wrażeniem, jak bardzo się rozwinęłam i jak zmieniła się moja praca, odkąd zaczęłam pracować świadomie zgodnie z wytycznymi MRA . Opiszę swoje wczorajsze doświadczenie podczas pracy z energią. Trafila do mnie kobieta mocno zestresowanych, aktualnie w trakcie rozwodu, więc towarzyszy jej ogrom emocji. Czuła gulę w gardle. Pracowałam na stopach z energią, z czakrami. Gdy przeszłam na czakrę gardła, zauważyłam, że zmienia się jej oddech. Nagle usiadła i zaczęła wykasływać.... to była scena jak z filmu "Zielona mila". Paluchy na stopach zrobiły się gorące i wilgotne. Trwało to kilka minut zanim szystko wykasłała. Pomimo wszystko, obie czułyśmy spokój, choć muszę przyznać, że nie wyglądało to komediowo. Gdy oddech się wyciszył, powróciłam do zabiegu. Klientka była spokojna, lekko oddychała, a po zabiegu nie umiała określić, czego doznała i co się z nią stało. Według mnie doznała oczyszczenia, Ponieważ czakra gardła, to czakra duchowa, to zabieg spowodował wyrzucenie nagromadzonych emocji, żalu i złości. To było niesamowite doznanie - OCZYSZCZENIE.
Małgorzata Ptaszyńska
Katarzyna Jarząb
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 23, 2022 5:33 pm

Re: Czakry

Post autor: Katarzyna Jarząb »

Rewelacja 💜
ODPOWIEDZ