Klient który nie czuje żadnego bólu

Na tym forum rozmawiamy o prawdziwych przypadkach. Nie wolno podawać danych klientów ani detali, dzięki którym mogą być zidentyfikowani.

Moderatorzy: Justyna Miśków, Katarzyna Jarząb

Emilia
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 23, 2022 5:40 pm

Klient który nie czuje żadnego bólu

Post autor: Emilia »

Co oznacza że klient nie czuje żadnego bólu - dyskomfortu przy zabiegu ?! Nawet nadnerczy ani przysadki :shock:
Czy tak może być ? Czy z nim jest coś nie tak ;)
Awatar użytkownika
Frederick
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 23, 2022 4:39 pm

Re: Klient który nie czuje żadnego bólu

Post autor: Frederick »

Jest kilka przyczyn. Pierwsza to zbyt łagodnie wykonana sesja (nie sądzę :twisted: ) a druga tonie pobudzone refleksy. Zdarzyło mi się to kilka razy, kiedy klienci prawie nic nie czuli na pierwszym spotkaniu i dopiero na drugim, lub trzecim mówili, że coś ich boli.
Ludzie mają też inny prób bólu, na przykład dzieci autystyczne często są mało wrażliwe na ból.
Taka mała wrażliwość pojawia się również przy pewnych chorobach ( na przykład przy SM, cukrzycy, różnego rodzaju porażeniach) - wszystko zależy od przypadku. Ale nie zważaj na to, tylko masuj :)
Im mniej naśladujemy innych, tym bardziej jesteśmy doskonali.
Katarzyna Jarząb
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 23, 2022 5:33 pm

Re: Klient który nie czuje żadnego bólu

Post autor: Katarzyna Jarząb »

Też miałam podobnie z klientka z SM. Na pierwszym zabiegu nie czuła bólu tylko rozchodzące się, prądy po ciele. Na kolejnych zabiegach ból stawał się coraz bardziej mocny. Tak właśnie wtedy pomyślałam, że coś wiele musiało rozbudzić i potrzeba było czasu.
ODPOWIEDZ