Porażenie nerwu twarzowego

Na tym forum rozmawiamy o prawdziwych przypadkach. Nie wolno podawać danych klientów ani detali, dzięki którym mogą być zidentyfikowani.

Moderatorzy: Justyna Miśków, Katarzyna Jarząb

Katarzyna Jarząb
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 23, 2022 5:33 pm

Porażenie nerwu twarzowego

Post autor: Katarzyna Jarząb »

Przypadek: Dziewczyna po czwartym porażeniu twarzy, zawsze występuje przy ciężkich przeżyciach, bardzo zaburzona emocjonalnie, bezpłodność, 35 lat po terapii hormonalnej i inicjacjach, które okazały się nieskuteczne.

Plan działania:
🧡Zacznę od ucha. Szybkie rozluznienie Punkty zero, master omega, oscilation point, shan men, Hliajgu, spokoju, relaksu i praca na płatku ucha.
🧡Rozluźnienie długie (przekazuje tęczowe światło)
🧡Dwunastnica Jelita
🧡Wątroba ( pobudzająco)
🧡Przepona (dokładne rozluźnienie)
🧡Żołądek w dół
🧡Ukl krążenia (w dół tu się waham 🤔 z uwzględnieniem brzegów piety)
🧡Nerwy czaszkowe (ze szczególnym uwzględnieniem nerwu twarzowego odwodzącego trójdzielnego) (2 stopy na raz)
🧡Nerw błędny
🧡 Mózgowie i wszystkie punkty snu równowagi spokoju
🧡 Kark i kręgosłup w dół z uwzględnieniem rdzenia kręgowego.
🧡 Splot słoneczny (oczywiście w I strefie)
(I teraz opcja odnośnie bezpłodności zależy czy się wyrobię ale myślę że tak bo dużo zaczęłam pracować na raz dwoma rekami)
🧡 Mięśnie gładkie
🧡 Cała endokrynologia (i tu się waham czy już pobudzać? Ale myślę że narazie uciski i będę działać wyrownojąco, a jak uporam się z emocjami i twarzą wtedy zajmę się pobudzająco by spróbować coś zrobić z tą bezpłodnością) czyli macica, jajniki, nadnercza, grasica, tarczyca szyszynka przysadka (jak zajmę się już bezpłodnością przysadkę wrzucę przed macicą i jajnikami).
🧡 Wyrównanie czakr
🧡 Paliatywny ( chociaż głaski chyba że zdążę cały)

Co myślicie?
Justyna Miśków
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 23, 2022 6:12 pm

Re: Porażenie nerwu twarzowego

Post autor: Justyna Miśków »

Kasia, plan cudowny. Ja też najpierw skupiłabym się na wyciszeniu klientki, a potem dopiero podeszłabym do problemu bezpłodności.
Wracając jeszcze do samego porażenia nerwu twarzowego -przy pracy na paluchu zwróć uwagą na punkt dotyczący I zwoju szyjnego górnego (strefa 5 palucha, na wysokości między C3 a C4) - miałam kiedyś przypadek porażenia nerwu twarzowego i akurat to miejsce u tej osoby było bardzo tkliwe, bolesne.
Asia Warmuz
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:39 pm

Re: Porażenie nerwu twarzowego

Post autor: Asia Warmuz »

plan imponujący, ale ja bym nie zdążyła, więc na pewno najpierw zajęłabym się wyciszeniem, a na kolejnych sesjach bezpłodnością
Katarzyna Jarząb
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 23, 2022 5:33 pm

Re: Porażenie nerwu twarzowego

Post autor: Katarzyna Jarząb »

Tak ja dużo pracuje na raz na dwóch stopach. Zachęcam do próbowania. Jak już wejdzie w krew jest o wiele łatwiej ❤️ i fajnie jak znamy refleksologie uszu czy dłoni, bo to nie wchodzi w czas zabiegu na stopach. To jest dodatkowy czas który możemy dać klientowi.
Justyna Miśków dziękuję za super wskazówkę.
ODPOWIEDZ