Kim jesteśmy?

Modern Reflexology Academy wyłoniła się z pasji i miłości do nauczania tej starożytnej i unikalnej wiedzy. Jej założycielem jest Frederick Rossakowski, dyplomowany refleksolog, który przez kilka dekad poszukiwał naturalnych metod, doprowadzających do samouzdrawiania się organizmu.

W trakcie licznych podróży po Azji (gdzie spędził kilka lat), studiował różnego rodzaju techniki medytacyjne i oddechowe oraz nauki z zakresu medycyny naturalnej (m.in. Ayurveda). Był również studentem najstarszego Studium Psychotroniki w Łodzi, gdzie nabył wiedzę z zakresu interakcji zachodzących pomiędzy ludźmi a otaczającym go światem. Jednak to właśnie refleksologia stała się jego pasją.

Frederick Rossakowski pracował na stopach w swoim mieście rodzinnym, w Częstochowie od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, ciągle doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności, jednak oficjalne wyższe wykształcenie i najwyższy z możliwych do uzyskania dyplomów w tej dziedzinie obronił w 2020 roku, w Londynie. Jego nauczycielką i mentorką była Hagar Basis, sławna w całej Europie refleksolog, kontynuująca oryginalną metodę Eunice Ingham.

Program Modern Reflexology Academy kładzie nacisk zarówno na wiedzę i właściwą praktykę, jak również na medytację i więzi pomiędzy ludźmi. Refleksologia jest bowiem czymś więcej niż „chodzenie po stopie”. To przede wszystkim energia, która powstaje podczas sesji, pomiędzy różnymi osobami. I to właśnie ona w połączeniu z właściwą i przemyślaną stymulacją poszczególnych punktów na ciele, może prowadzić do osiągnięcia harmonii i zdrowia.

Celem Modern Reflexology Academy jest promowanie zdrowia w szerokim znaczeniu tego słowa. Oprócz licznych kursów, warsztatów i spotkań, prowadzimy liczne charytatywne inicjatywy, mające na celu polepszenie świadomości na temat zdrowego trybu życia.

Nasz program jest ściśle określony i nie ma w nim miejsca na nudę. Wszystkie zajęcia są dynamiczne i intensywne. Jesteśmy wymagający, jednak każdego traktujemy indywidualnie, pomagając mu na wszelkie możliwe sposoby, aby osiągnął zamierzony cel.

Modern Reflexology Academy to nie tylko firma. To społeczność i rodzina, która wzajemnie się wspiera i reaguje, jeśli zachodzi taka potrzeba. Pamiętaj. Refleksologia powinna przywrócić balans i prowadzić do harmonii. Nie tylko przez stymulację refleksów, ale również przez płynącą z serca energię.

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!