Warsztaty refleksologiczne

Trzydniowe warsztaty refleksologiczne pomagają zrozumieć na czym polega praca refleksologa i jak właściwie stymulować poszczególne obszary na stopie. Po każdym module pokazowym, kursanci pracują w parach, pod czujnym okiem prowadzącego, który przez cały czas dzieli się swoimi uwagami, korygując ewentualne niedociągnięcia. Na końcu wszyscy dzielą się spostrzeżeniami i mogą zadawać pytania.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które ukończyły kurs lub wykonują zawód refleksologa. Swoim zakresem obejmują całą mapę stóp a także niektóre meridiany na ciele. Przed zajęciami mapa stóp jest dokładnie omawiana, jednak kursanci powinni ją znać, jeszcze przed rozpoczęciem warsztatów.

Modern Reflexology Academy® dba o jak najwyższą jakość szkoleń. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi i wszystkie zagadnienia tłumaczymy tak długo, aż zostaną zrozumiane. Robimy tak z dwóch powodów. Przede wszystkim traktujemy ludzi tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Po drugie wszyscy wychodzący spod naszych skrzydeł i posiadający certyfikat ukończenia naszych kursów i warsztatów, reprezentują naszą firmę. A pragniemy, żeby robili to tak, jak należy.

Nasze warsztaty to nie tylko „chodzenie” po stopie. Program wzbogacony jest o medytacje, ćwiczenia oddechowe i różnego rodzaju zabawy. Wolny czas również staramy się spędzać razem, ponieważ w trakcie nauki, naturalnie się do siebie zbliżamy. Tworzymy rodzinę i utrzymujemy ze sobą bliskie kontakty. Dyskutujemy, wychodzimy do knajp lub na pizzę, a czasami na imprezy. A gdy pojawia się problem, razem szukamy najlepszych rozwiązań.

Jeśli chcesz uzyskać informację o najbliższych warsztatach, skorzystaj z zakładki „kontakt”.

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!