Kursy online

Kursy online są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które z różnych względów nie są w stanie dojeżdżać do miejsc, w których odbywają się wykłady.  Program zajęć wirtualnych jest taki sam, jak w przypadku kursów stacjonarnych, jednak można w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca.

Modern Reflexology Academy® oferuje szeroką gamę kursów online, zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych w dziedzinie refleksologii. Szkolenia swym zakresem obejmują: refleksologię stóp, dłoni, twarzy oraz ucha. Prowadzimy również szkolenia z auto-refleksologii, ucząc jak pomagać samemu sobie.

Zajęcia zaoczne odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu przez okres od ośmiu, do dwunastu tygodni. Wszyscy spotykają się wtedy na zoomie i omawiają to, czego nauczyli się w ciągu tygodnia. W pozostałe dni kursanci otrzymują materiały w postaci filmów, nagrań lub skryptów w formacie pdf. Przez cały czas trwania kursu i często również później, kursanci utrzymują stały, codzienny kontakt z prowadzącym, który odpowiada na pytania i pomaga, gdy pojawią się wątpliwości.

Oprócz nauki, jeśli to tylko możliwe spotykamy się prywatnie, ponieważ zasadą Modern Reflexology Academy® jest stworzenie rodzinnej atmosfery pomiędzy wszystkimi jej członkami. Jest to dla nas jednym z głównych priorytetów. W zjednoczeniu ludzie stają się bardziej skuteczni.

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!