WARSZTATY REFLEKSOLOGICZNE W KIELCACH

W dniach 28-29 maja 2022 roku, odbyły się kolejne, pełne mocy, warsztaty refleksologiczne na poziomie białym, które dały szansę rozwoju zawodowego nowym entuzjastom medycyny naturalnej. Szkolenia przeprowadziły dwie nauczycielki refleksologii: Katarzyna Jarząb i Justyna Miśków, które po raz kolejny przekazały nauki Fredericka Rossakovsky’ego-Lloyda, który zrewolucjonizował podejście do refleksologii i akupresury, tworząc nowoczesny system wspomagania organizmu w drodze do odzyskiwania zdrowia.

Na warsztaty w Kielcach trudno było o wolne miejsca, ponieważ zaraz po ogłoszeniu, wszystkie zostały zarezerwowane. Stało się tak z wielu powodów, z którego najbardziej oczywistym jest fakt, że metody przekazywane przez MRA działają, o czym przekonało się wielu, pracujących już w zawodzie refleksologów, którzy po zmianie nawyków, stali się bardziej skuteczni, co przyczyniło się również do zwiększenia liczby klientów, korzystających z ich usług. Drugim powodem jest filozofia MRA, polegająca na tworzeniu siatki wsparcia i rodzinnej atmosfery, a której korzystają wszystkie osoby, związane z Akademią.

Zajęcia zaczęły się jak zwykle punktualnie. Kursantów powitał założyciel Akademii, który z powodu pobytu w Nepalu, mógł to zrobić jedynie wirtualnie, jednak we współczesnym świecie nie stanowiło to żadnej przeszkody. Na podstawie nagrań filmowych, oceniał postęp pracy wszystkich obecnych na szkoleniu uczestników, a obecne na kursie nauczycielki, stosując się do standardów MRA, przekazywały wiedzę i korygowały wszystkie błędy i niedociągnięcia. Zasadą Modern Reflexology Academy jest skuteczne nauczanie, polegające na monitorowaniu postępów do momentu, gdy wiedza teoretyczna zostanie poparta umiejętnościami praktycznymi. Dlatego każdy absolwent kursów refleksologicznych prowadzonych pod szyldem MRA, po pomyślnie zdanym egzaminie, składającym się z testu teoretycznego i praktycznego, jest w stanie pomóc klientom, wspomagając ich naturalne zdolności w powrocie do zdrowia. Właściwie wykonana sesja refleksologiczna otwiera bowiem możliwości organizmu do samouzdrawiania i utrzymania równowagi w organizmie, dzięki której ludzie chorują rzadziej.

Nowi absolwenci kursu białego refleksologii, będą mogli poszerzać swoją wiedzę na kolejnych stopniach edukacji w MRA. Przed nimi teoretyczne szkolenia na poziomie: białym, pomarańczowym i niebieskim oraz specjalistyczne warsztaty refleksologiczne, takie jak: refleksologia dłoni, twarzy, ucha lub refleksologia zaawansowana, czy praca na meridianach. Wszystkim absolwentom, życzymy wspaniałej kariery w zawodzie refleksologa.

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!