Warsztaty w Kościelnej Wsi

9 września odbyły się jednodniowe warsztaty refleksologiczne metodą MRA w Kościelnej Wsi. Przeprowadziła je nauczycielka refleksologii – Elżbieta Bykowska, specjalizująca się w metodach łagodzenia bólu i napięcia, także natury psychologicznej. Warsztaty odbyły się dzięki współpracy z fundacją Moc Cudów, a uczestnikami szkolenia były opiekunki dzieci, wymagających wsparcia.

Na warsztatach, Elżbieta Bykowska przekazała autorskie metody rozluźniające, uspokajające i łagodzące napięcie, co wyraźnie przypadło do gustu uczestnikom szkolenia. Szkolenie było przeznaczone dla osób nie mających wcześniejszego kontaktu z refleksologią, jednak po zajęciach wszyscy stwierdzili, że będą kontynuować naukę i ćwiczenia, ponieważ poczuli głęboką moc rozluźnienia.

Warsztaty okazały się sukcesem, ponieważ metody zaprezentowane przez nauczycielkę refleksologii MRA przyniosły natychmiastowy, odczuwalny rezultat. Metody rozluźniające i masaże energetyczne opracowane przez Fredericka Rossakovsky’ego-Lloyda są przeznaczone dla osób wymagających wsparcia, cierpiących na przewlekłe bóle i nieuleczalnie chorych. I właśnie takim osobom działanie przeciwbólowe sesji refleksologicznych przynosi najszybszą korzyść. Klienci najczęściej zasypiają, uzyskując upragniony spokój. Dzieci natomiast natychmiast się wyciszają. Powtarzanie takich sesji pomaga im w lepszej koncentracji.

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!