NATURALNE METODY ZWALCZANIA PASOŻYTÓW – SZKOLENIE E-LEARNINGOWE.

KOLEJNE SZKOLENIE ROZPOCZYNA SIĘ 02 WRZEŚNIA 2024

Pasożyty zawsze były i będą wokół nas. Postęp cywilizacyjny nie wyeliminował ich z naszego życia. To co się zmieniło, to przeświadczenie, że żyjemy w „bezpiecznym i czystym świecie”, wierząc że ewentualne robaki grasują gdzieś w krajach trzeciego świata. Nic bardziej błędnego! Większość ludzi współegzystuje z robakami, dzieląc się z nimi swoim ciałem. Może, gdy uzmysłowimy sobie, jak łatwo się nimi zarazić, zrozumiemy jak trudno ICH NIE MIEĆ w swoim ciele.
Pasożytami można zarazić się niemal wszędzie. Wystarczy nie domyć owoców i warzyw, zjeść surowe mięso, usiąść na „czystej” trawie, poczuć jej miękkość i następnie dotknąć ust w dowolny sposób. Ryzyko zwiększa się o sto procent, gdy mamy zwierzęta w domu. Wracają ze spaceru i wskakują na fotel, kanapę, wchodzą do kuchni… W ciele człowieka może przebywać ponad 300 różnych gatunków pasożytów. Ich docelowym miejscem rozwoju jest najczęściej układ pokarmowy, ale wiele z nich przebywa także w innych miejscach, chociażby na skórze, w drogach oddechowych, układzie nerwowym, wątrobie, stawach, we krwi, a nawet w gałkach ocznych!
Pasożyty mogą mieszkać w nas, nie dając objawów. Mogą też nas osłabiać, powodując wiele symptomów podobnych do objawów charakterystycznych dla różnego rodzaju chorób, w tym raka. Pasożyty mogą nas w końcu ZABIĆ. I niestety, wbrew pozorom, nie dzieje się to rzadko (pasożyty powodują najwięcej zgonów na świecie). Dobra informacja jest taka, że MOŻEMY SIĘ ICH POZBYĆ I UCHRONIĆ PRZED PONOWNYM ZAKAŻENIEM.

Pasożyty wywołują wiele objawów, które są ignorowane przez lekarzy. Ewentualnie przepisują oni leki, których zadaniem jest łagodzenie symptomów. Nosiciele robaków zażywają więc: środki przeciwbólowe, antybiotyki, sterydy i inne medykamenty, zupełnie niepotrzebne i rujnujące ich organizm. Działania uboczne lekarstw powodują kolejne dolegliwości, co powoduje konieczność zażywania kolejnych pigułek. Tak to właśnie wygląda teraz, kiedy firmy farmaceutyczne za wszelką cenę chcą mnożyć miliardy i rządzić światem.

Leczenie pasożytów i odtruwanie organizmu nie jest skomplikowane. Przebiega w kilku etapach i polega na: wytruciu robaków i utrzymaniu w organizmie środowiska nieprzyjaznego, do ich kolejnego wtargnięcia. Nie wymaga to wielu wyrzeczeń, ani nakładów finansowych. Wystarczy, że wyrobimy w sobie pewne nawyki, które staną się czynnościami wykonywanymi codziennie (na przykład picie odpowiednich ziół, octu jabłkowego lub używanie stosownych przypraw do posiłków). To wszystko! Trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić i dostosować metody do własnego rytmu życia.

Jeśli zastanawiasz się czy masz pasożyty, sprawdź swoje objawy, zamiast badać się laboratoryjnie. Niestety badania nie są precyzyjne, ponieważ trzeba mieć wiele szczęścia, żeby akurat w wybranym fragmencie kupy, którą zaniesiemy do badania były ich cząstki lub jaja. Pasożyty nie rozmnażają się bez przerwy i często się ukrywają. Badanie krwi też nie jest dokładne, bo gdy zrobimy je kilka razy, będziemy mieć różne wyniki. Sprawdziłem sam i zdecydowanie uważam, że to niepotrzebne wydatki. Jakie są więc symptomy wywoływane przez pasożyty? Gdybym miał odpowiedzieć jednym słowem, wybrałbym: WSZELAKIE!
Pasożyty najczęściej wywołują dolegliwości ze strony układu pokarmowego, takie jak: bóle brzucha, kolki, nudności, gazy, wzdęcia, zmienne wypróżnienia i rodzaje stolca, bóle pleców, miednicy, częstomocz, obajwy podobne do zapalenia pęcherza (często nawracające), spadek masy ciała lub odwrotnie (zaburzenia metabolizmu), bolesność stawów i mięśni, osłabienie mięśni, drgania mięśni i skurcze. Robaki wpływają także na nasz nastrój i mogą wywoływać: zaburzenia nastroju, stany depresyjne, depresję i odrętwienie, a nawet myśli samobójcze, rozdrażnienie, huśtawki nastrojów i bezsenność. Do częstych objawów należą znaki skórne, takie jak: wysypki, plamy, krosty i różnego rodzaju przesuszenia oraz zaczerwienienia. Zgrzytanie zękami, zakrztuszanie sięw pozycji leżącej i nadmiar śluzu są także dość powszechne. Robaki potrafią wędrować po naszym przełyku i gardle, więc gdy śpimy, nasze ciała próbuje sobie z nimi jakoś radzić. W końcu pasożyty powodują częste bóle głowy każdego rodzaju, przewlekłe zmęczenie, anemię, niedożywienie, niewłaściwą pracę różnych narządów (w zależności, który obiorą za swoje siedlisko). Robaki naprawdę potrafią być przykre.

Chcesz się pozbyć robaków i mieć pewność, że nie wrócą? Zapraszam na autorskie szkolenie, w którym dowiesz się o tym: czym są pasożyty, jak żyją, jak się rozmnażają i jak wygląda ich fizjologia. Będzie ci to potrzebne, żeby zrozumieć z kim walczysz. Następnie nauczysz się jak je wytruć i jak pozbyć się ich z organizmu. Ale to nie wszystko, bo najważniejszą częścią szkolenia będzie moduł poświęcony utrzymaniu zdrowia i stworzenia ze swojego organizmu twierdzy, do której robaki więcej nie wtargną. Poza tym dowiesz się jak walczyć z pasożytami atakującymi nas z zewnątrz i jak sobie z nimi radzić. ZAPRASZAM NA SZKOLENIE.

Szkolenie będzie prowadzone w systemie e-learningu. Każdego roboczego dnia, w ciągu dwóch tygodni otrzymasz krótki film z wykładem. Następnie dodatkowe materiały w formie PDF. Jeśli zechcesz otrzymać certyfikat, otrzymasz również kartę egzaminacyjną, po której wypełnieniu i zaliczeniu, otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia. Podczas trwania szkolenia, każdy uczestnik będzie mógł zadawać pytania w grupie szkoleniowej.

Jak zapisać się na szkolenie? Należy wpłacić 300 złotych (całkowity koszt szkolenia) na konto akademii i w tytule wpisać „pasożyty”. Następnie koniecznie należy dodać do znajomych moje konto na FB. Jest to profil przeznaczony wyłącznie do szkoleń z zakresu naturoterapii, a grupa będzie utworzona na FB. Po dodaniu mnie do „znajomych” proszę wysłać informację o dokonaniu wpłaty. Wówczas dodam cię do grupy szkoleniowej.

Koszt kursu: 400 złotych

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!