MERIDIANY

SZKOLENIE W TRAKCIE. NASTĘPNE SZKOLENIE ROZPOCZYNA SIĘ 7 PAŹDZIERNIKA 2024

Według medycyny chińskiej, meridiany, czyli Jing (kanał) Luo (sieć) są siecią kanałów energetycznych, przebiegających przez ludzkie ciało na różnych głębokościach, będąc ścieżkami dla przepływu krwi i energii Qi. Dzięki znajomości tych punktów i połączeń, można błyskawicznie doprowadzić organizm do wewnętrznej harmonii, usuwając nadmiar lub dodając niedobór czynników zakłócających homeostazę.

Studiowanie meridianów, może zająć lata, a literatura w języku polskim jest bardzo uboga i niewiele się można z niej dowiedzieć. Dlatego MRA opracowało przystępny program podzielony na 12 – modułów, gdzie w sposób przejrzysty wyjaśnione są wszelkie zawiłości związane z punktami rozmieszczonymi na całym ciele.

Szkolenie ma charakter e-learningowy, jednak studenci zachowują kontakt z nauczycielem prowadzącym przez cały czas trwania szkolenia. Co dwa tygodnie, studenci dostają materiały i filmy, z których czerpią wiedzę. Po ich obejrzeniu, mogą zadawać nieograniczoną ilość pytań, na które uzyskają odpowiedzi w niedzielę poprzedzającą kolejne spotkanie. Po zakończeniu szkolenia teoretycznego, nastąpią spotkania na żywo on-line, na pośrednictwem aplikacji zoom. Spotkania będą miały miejsce: 15 kwietnia i 29 kwietnia 2024 roku.

Jak zapisać się na szkolenie?
Są dwie opcje. Można wpłacić zaliczkę w wysokości 1200 złotych, która jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji. Zaliczka pokrywa opłatę za kwiecień 2024, tak więc za ostatni miesiąc nie trzeba płacić. W listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i marcu, należy przelać na konto Akademii 600 złotych czesnego, do 5 dnia każdego miesiąca.
Druga opcja (tańsza) polega na zapłacie za całość kursu w obniżonej cenie, która wynosi 3000 złotych.

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

Szkolenie jest prowadzone na najwyższym poziomie, z dbałością o rzetelne przekazywanie wiedzy. Każdy kursant będzie miał swój kanał łączności z prowadzącym, by w każdej chwili (w godzinach pracy) mógł rozwiać ewentualne wątpliwości, lub uzyskać dodatkowe informacje. Po ukończeniu kursu, można wziąć udział w warsztatach lub zapisać się na poziom fioletowy (najwyższy poziom mistrzowski, z zakresu metod uciskowych i akupresury TMC).

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!