POZIOM BIAŁY

O kursie: Kurs podstawowy z zakresu refleksologii (poziom biały), jest zbudowany tak, aby każdy uczestnik kursu, mógł przyswoić dużą część materiału, w stosunkowo krótkim czasie. Wykłady video są przekazywane w postaci linków i kursanci mają do nich dostęp w dowolnym czasie. Podczas trwania kursu, każdy jest otoczony opieką mentorską, może zadawać dowolną ilość pytań i dostawać stosowne wsparcie.

Szkolenie prowadzone są w systemie e-learning, z opieką mentorską, co czyni je unikalnym. Dzięki opiece mentorskiej, każdy traktowany jest indywidualnie, dodatkowo uczestnicy mogą się kontaktować ze sobą na grupie założonej na potrzeby szkolenia. Każdy kursant i cała grupa podczas trwania szkolenia pozostaje w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym, który służy mu wsparciem i dba o to, aby program szkolenia był zrealizowany. Po ukończeniu kursu podstawowego, absolwenci będą mogli: wykonać podstawową, profesjonalną sesję refleksologiczną na dowolnym kliencie.

JEST TO NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY I ZŁOŻONY KURS REFLEKSOLOGII DOSTĘPNY NA POLSKIM RYNKU. PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA I POMYŚLNYM ZDANIU EGZAMINU, UCZESTNICY OTRZYMUJĄ CERTYFIKOWANY DYPLOM.

Jak zapisać się na szkolenie?

Należy wpłacić zaliczkę na poniższe konto.

Koszt kursu: 1750 złotych
Zaliczka: 600 złotych

Numer konta bankowego:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!