Spotkanie MRA ze Świadomymi Kobietami

10 marca 2023 roku nasza nauczycielka Katarzyna Jarząb została zaproszona jako jedna ze specjalistów i terapeutów na spotkanie dla Świadomych Kobiet zorganizowane przez Dom Kultury Zameczek w Kielcach. Kasia opowiadała o swojej pracy i tym samym pasji, jaką jest dla niej refleksologia. Zwróciła uwagę na rolę refleksologicznych metod w odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi, dzięki której organizm człowieka wchodzi w tryb samoleczenia. Następnie nauczycielka MRA zaprezentowała kilka automasaży na dłoniach oraz twarzy i głowie, które rozluźniają, niewelują ból i działają antystresowo. Przedstawione techniki były zgodne z wytycznymi Modern Reflexology Academy i Fredericka Rossakovsky’ego-Lloyd’a.
W czasie trwania tego spotkania, wszystkie obecne osoby czynnie uczestniczyły w spotkaniu, masując się według wytycznych i doświadczając natychmiastowych efektów tych zabiegów. Wynik był bardzo pozytywny, wiele osób euforycznie dzieliło się wrażeniami.

Po prezentacji większość osób ustawiło się w kolejce, aby porozmawiać o szczegółach związanych z refleksologią i technikami proponowanymi przez specjalistów MRA. Z minuty na minutę zainteresowanie rosło, a Kasia udzielając odpowiedzi na zadawane pytania, starała się pomóc rozwiązać problemy, które zgłaszali klienci.

Modern Reflexology Academy bierze udział w wielu przedsięwzięciach, ponieważ promowanie zdrowia i zdrowego trybu życia oraz prawidłowych metod refleksologicznych jest nadrzędne. Dziękujemy wszystkim obecnym uczestnikom za tak ogromne zainteresowanie i zapraszamy do naszych centrów.

Zapraszamy na szkolenia prowadzone przez MRA. Wszystkie nasze szkolenia online i warsztaty są dopasowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Uczestnicy szkoleń dostają materiały w postaci filmów przygotowujących do ćwiczeń oraz inne skrypty, dzięki którym nauka staje się łatwiejsza. MRA stawia na jakość, a nauczyciele szkoły służą pomocą mentorską podczas trwania nauki.

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!