WARSZTATY REFLEKSOLOGICZNE Z KASIĄ JARZĄB

W miniony weekend w Kielcach, odbyły się kolejne warsztaty stacjonarne z Refleksologii Stóp na Poziomie Białym (podstawowym), przeprowadzone przez nominowaną nauczycielkę MRA – Katarzynę Jarząb. Kursanci pojawili się na szkoleniu doskonale przygotowani z zakresu wiedzy z anatomii stopy oraz anatomii i fizjologii człowieka, ponieważ zgodnie z filozofią Modern Reflexology Academy, wiedza przed warsztatami powinna być wyrównana, tak aby każdy mógł skorzystać z warsztatów w pełni.

Udoskonalony przez założyciela Akademii program, pozwolił kursantom szybko zrozumieć nowe  zagadnienia i wprowadzić ich w świat refleksologii. Dzięki temu na warsztatach uczestnicy mogli zrozumieć szybciej jak stymulacja stopy wpływa na pracę całego organizmu. Katarzyna przykładała ogromną wagę do prawidłowej pracy swoich uczniów. Każdy z obecnych pracował także na jej stopach, by mogła sprawdzić odpowiedni nacisk i dokładność odnajdywania refleksów, lub też wykonywania technik relaksacyjnych. Przez dwa dni, każdy z kursantów wykonał aż po trzy zabiegi refleksologiczne, kierując się nowo poznanymi  zasadami pracy na stopach i  układając plany dla indywidualnych przypadków chorobowych. Pogoda dopisywała, dlatego wszystkie przerwy, kursanci wraz z ich nauczycielką, spędzali na świeżym powietrzu. Szkolenie, choć bardzo intensywne i trwające wiele godzin, jak zwykłe przebiegało w miłej i rodzinnej atmosferze. Cieszymy się, że kolejne wspaniałe osoby będą mogły pomagać potrzebującym w tym członkom swoich rodzin, dzięki nowemu spojrzeniu na refleksologię.

Frederick Rossakovsky – Lloyd przeprowadzi warsztaty w czerwcu. Są jeszcze dwa miejsca na warsztaty w Warszawie, na Wilanowie, w dniach 10 – 11 czerwca. Jest również miejsce na warsztaty specjalistyczne we Wrocławiu, które odbędą się tydzień później, 17-18 czerwca. Będą składały się z czterech modułów i nauczą metod wspomagania leczenia: przewlekłego bólu, chorób kobiecych, chorób nowotworowych, chorób neurodegeneracyjnych.

Więcej informacji o warsztatach specjalistycznych, odnajdziecie w poniższym linku:
Warsztaty dyplomoowe (modułowe) dla absolwentów MRA – Modern Reflexology (modern-reflexology.org)

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!