Pierwsze jesienne warsztaty refleksologiczne w Kielcach

W miniony weekend, w Kielcach, odbyły się kolejne warsztaty refleksologiczne na poziomie podstawowym. Kameralne szkolenie, prowadziła Katarzyna Jarząb.

Kursantki zaczęły swoją przygodę z refleksologią w miłej, rodzinnej atmosferze. Każda z nich wykonała, aż trzy samodzielne sesje refleksologiczne, poznając palpacyjnie anatomię i mapę stóp. Warsztaty poprzedzone były serią elearningowych wykładów, dzięki czemu czas spotkania mógł być wykorzystany, wyłącznie do zajęć praktycznych. Modern Reflexology Academy stara się przekazywać maksymalną ilość wiedzy, dzięki czemu poziom szkoleń, nie ma sobie równych.

Poziom podstawowy (biały) przeznaczony jest dla kursantów, bez doświadczenia, dlatego szkolenia prowadzone są w małych 4-6 osobowych grupach, przynajmniej raz w miesiącu, przez nauczycieli MRA, mianowanych przez założyciela Akademii. Wszyscy realizują ten sam program, reprezentując te same: wartości i poziom. Następnie naukę można kontynuować na warsztatach zaawansowanych lub specjalistycznych z Frederickiem Rossakowskim.

Już ponad 1000-kursantów poznało innowacyjne, dopasowane do rozwoju nauki, metody MRA. Wielu refleksologów zmieniło podejście do wykonywanej pracy, wprowadzając do swoich gabinetów skuteczniejsze, holistyczne techniki przedstawiane na naszych kursach. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że coraz więcej osób docenia nowe spojrzenie na refleksologię i nie boi się zmian. (KJ)

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!