WARSZTATY REFLEKSOLOGICZNE W KIELCACH – ZAKOŃCZENIE ROKU 2023.

Wspaniały i niezwykle żyzny rok 2023 zakończyły warsztaty z zakresu refleksologii stóp na poziomie średniozaawansowanym, które przeprowadziła dyplomowana nauczycielka MRA – Katarzyna Jarząb. Warsztaty poprzedzone były wykładami on-line, aby przekazać podstawy wiedzy, nie marnując cennego czasu przeznaczonego na zajęcia praktyczne. Uczestniczki mogły również zadawać pytania przed kursem, jeśli coś wydawało im się niejasne. Takie standardy szkoleń obowiązują na całym świecie, we wszystkich ośrodkach MRA, ponieważ dla założyciela szkoły, najważniejsze są jakość i poziom zajęć.

Wszystkie kursantki podchodziły entuzjastycznie do wszelkich zadań i były motywowane do zadawania pytań, z czego sumiennie korzystały. Podczas przerw wymieniały się wrażeniami, przygotowując się do egzaminu, który w MRA następuje na końcu każdego szkolenia, stanowiąc potwierdzenie nabytych umiejętności. Zadaniem nauczycieli jest indywidualne podejście do każdego kursanta i przygotowanie wszystkich do egzaminu w taki sposób, aby go zdały.
„W wielu szkołach, egzamin wiąże się ze stresem. Wiem, że konkurencyjne Instytuty lub Akademie oblewają kursantki i kursantów dla jakiejś chorej satysfakcji, dla udowodnienia, że są niewystarczające lub niewystarczający. Czasami robi się tak również po to, żeby trochę więcej zarobić. Wszystkie powody uważam za obrzydliwe. Bo po pierwsze za egzaminy nie powinno się płacić, po drugie gdy ktoś nie zdaje egzaminu oznacza to, że miał beznadziejnego nauczyciela. Tylko tyle. Zapraszam wszystkie osoby, które chcą poznać wszystkie tajniki refleksologii i metody uciskowe, bo w MRA po prostu dobrze ich uczymy” – w jednym z publicznych wykładów powiedział Frederick Rossakovsky-Lloyd.

Katarzyna Jarząb jest osobą niezwykle ciepłą i do każdej osoby, którą uczy podchodzi indywidualnie, z sercem na dłoni. Dzieje się tak dlatego, że kocha to co robi. Jest pasjonatką medycyny naturalnej, a o refleksologii potrafi opowiadać godzinami. Ma wrodzony talent, charyzmę i zdolności do przekazywania wiedzy. Podczas warsztatów, tak jak Frederick – nie siada nawet na chwilę, poświęcając cały swój czas osobom uczestniczącym w warsztatach. Po tych ostatnich, napisała: „Spotkanie z kursantkami przepełniało mnie dumą i wielokrotnym wzruszeniem. Patrząc jak wielką pracę od ostatniego szkolenia, wykonały moje kursantki, byłam pełna podziwu i zadowolenia. Gratuluję im z całego serca i jestem z nich bardzo dumna”.

Zapraszamy na kursy online i warsztaty stacjonarne w roku 2024. Czeka nas wiele niezwykłych kursów – należy pamiętać, że zapisy najczęściej zaczynają się na kilka miesięcy przed datą rozpoczęcia szkoleń, dlatego często brakuje miejsc. Pełna lista szkoleń będzie opublikowana 2 stycznia 2024.

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!