PODRĘCZNIK I MAPY REFLEKSOLOGICZNE

246,99 złotych
216,99 złotych

189,99 złotych

JAK ZAMÓWIĆ NASZE PRODUKTY?

Aby zamówić podręcznik lub którąkolwiek mapę, należy wpłacić odpowiednią sumę na podane poniżej konto i w tytule przelewu koniecznie podać:
1. imię i nazwisko
2. numer telefonu
3. adres e-mail
4. adres lub numer preferowanego paczkomatu (opcjonalnie)
5. nazwę firmy i numer NIP (dla osób pragnących otrzymać fakturę)

Nasze produkty wysyłamy wyłącznie do paczkomatów. Dane do wysyłki należy koniecznie umieścić w tytule przelewu. Proszę nie przesyłać swoich danych osobowych w wiadomościach prywatnych lub na emaila, ponieważ osoby zajmujące się wysyłką odczytują dane tylko z podanych w tytule przelewu.
Każda osoba wpłacająca pieniądze na konta w celu zakupu wyżej wymienionej mapy stóp, wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach umożliwiających wysłanie mapy. Po dostarczeniu mapy, dane nie będą dłużej przechowywane. Zamówienie kolejnej mapy wymaga ponownego podania danych do wysyłki, wyłącznie w tytule przelewu.

Mapy i książki są pakowane wyjątkowo starannie, a ich jakość jest każdorazowo sprawdzana i rejestrowana, przed włożeniem do tub. Proszę zapoznać się z instrukcją wyciągania mapy z tuby, ponieważ reklamacje w przypadku uszkodzenia map nie będą uwzględniane, bo mogą powstać wyłącznie przy niewłaściwym wyciąganiu mapy. Tuby są twarde i odporne na zgniecenia, a zatyczki są dodatkowo zabezpieczane taśmą. Mapa w środku tuby spoczywa nieruchomo i nie ma możliwości, aby uległa zniszczeniu podczas transportu. Dziesięć prób, polegających na rzucaniu i deptaniu tub oraz wstrząsaniu nimi wykazało, że mapy w środku pozostają nienaruszone. Natomiast cztery zarejestrowane uszkodzenia powstały wyłącznie podczas prób wyciągania map z tub, z których najbardziej szkodliwymi okazały się: wkładanie ręki do tuby oraz próba wyciągnięcia zawartości poprzez szarpanie za aluminiową listwę.
Reklamacje bez podania przyczyn oraz z powodów subiektywnych opinii na temat jej poprawności również nie będą uwzględniane. Miniatura mapy jest dostępna powyżej i można zapoznać się z nią przed zakupem. Przelanie pieniędzy na podane poniżej konto i chęć zakupu mapy jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie powyższe warunki.
Mapy i podręcznik wysyłane są natychmiast po zaksięgowaniu wpływu, do czasu wyczerpania nakładu. W przypadku wyczerpania nakładu, podamy datę następnej wysyłki, pod odpowiednim zdjęciem. Przewidywany czas realizacji zamówienia, w przypadku natychmiastowej wysyłki to: pięć dni roboczych dla przesyłek krajowych. W przypadku braku dostępności map, przewidywany czas realizacji zamówienia to: pięć dni roboczych od daty kolejnej wysyłki.

W celu zamówienie mapy lub książki, proszę wpłacić odpowiednią kwotę na poniższe konto:

BNP Paribas
Modern Reflexology Academy
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

Prawidłowy tytuł przelewu, powinien wyglądać następująco:
Anna Nowak, mapa rąk, 600 111 111, annanowak@op.eu.
Gdy życzą sobie państwo faktury:
Anna Nowak, mapa rąk, 600 111 111, annanowak@op.eu, NIP 111 888 11 11 11, Reflaksologia Anna Nowak, 00-001 Warszawa, ul. Krakowska 1/17.

Od 01 stycznia 2024, nie realizujemy przesyłek zagranicznych. W celu zakupu mapy, należy kontaktować się c centrum MRA w UK, poprzez WhatsUp +44 7596 355841.

JAK WYCIĄGNĄĆ MAPĘ Z TUBY?

To bardzo ważne, proszę przeczytać uważnie. Po przeprowadzeniu wielu prób najbardziej skuteczna metoda, polega na delikatnym zrolowaniu mapy, gdy pozostaje w środku tuby. Najwygodniej to zrobić, wkładając dwa palce do środka i wykonać posuwisty ruch, zgodny z ułożeniem mapy, tak aby się zrolowała. Następnie należy ją (gdy zmniejszy objętość) lekko pociągnąć do góry, lub popchnąć z drugiej strony. Mapa zaraz po wyjęciu może samoistnie się rolować, co jest naturalne. Można ją położyć na podłodze i obciążyć książkami, albo powiesić na ścianie i poczekać jak się rozprostuje. Mapa jest drukowana na specjalnym papierze, stosowanym do map szkoleniowych. Mapa jest przeznaczona do zawieszenia na ścianie. Częste zmienianie jej miejsca, szarpanie, zawieszanie na kantach mebli, drzwiach lub nierównych (chropowatych) powierzchniach, może doprowadzić do jej uszkodzenia, za co odpowiedzialny będzie wyłącznie użytkownik. Mapa nie powinna być wystawiana na słońce, wisieć w wilgotnych pomieszczeniach. Mapy nie należy prasować, prać albo myć wodą lub dezynfekować płynami antywirusowymi lub antybakteryjnymi. Nie należy również przecierać jej spirytusem. Za wszelkie uszkodzenia mapy odpowiada użytkownik.
Proszę nie przecinać tuby, ani nie skakać po niej w celu przełamania. Proszę również nie używać dmuchaw oraz jakichkolwiek narzędzi, w celu wyciągnięcia mapy z tuby. Za wszystkie uszkodzenia przy wyjmowaniu mapy odpowiada wyłącznie adresat.

Dziękujemy za zainteresowanie i zakup map i podręcznika. Mamy nadzieję, że jej używanie przyczyni się do propagowania zdrowego trybu życia i poprawy jakości zdrowia wszystkich klientów, którzy skorzystają z refleksologicznych sesji. Proszę pamiętać, że właściwe używanie mapy jest możliwe po skończeniu szkoleń refleksologicznych w Modern Reflexology Academy (patrz zakładka „Kursy”).

DODATKOWE INFORMACJE O NASZYCH PRODUKTACH

PODRĘCZNIK DO REFLEKSOLOGII

Książka to kompendium wiedzy niezbędnej do wykonywania skutecznych sesji refleksologicznych oraz do zrozumienia na czym polega i jak działa refleksologia. Podręcznik składa się z dwóch głównych części. Pierwsza zawiera informacje z zakresu wiedzy ogólnej (anatomia, fizjologia, bioenergia, BHP itd.). Druga jest poświęcona stricte, tematyce refleksologicznej.

Podręcznik do refleksologii wydany jest w formacie B5 i ma 532 strony. Oprócz tekstu, zawiera 163 kolorowe ryciny. Autorem całości jest Frederick Rossakovsky-Lloyd: naturoterapeuta, wykładowca i założyciel Akademii Nowoczesnej Refleksologii (MRA).

Podręczniki są pakowane wyjątkowo starannie, a ich jakość jest każdorazowo sprawdzana i rejestrowana, przed włożeniem do kopert. Reklamacje w przypadku uszkodzenia kopert i książek muszą być natychmiast zgłaszane (zaraz po wyjęciu kopert z paczkomatu). Pośrednik (InPost) zaleca niezwłoczny kontakt pod numerem telefonu 722 444 000 lub 746 600 000. Zalecamy sporządzić dokumentację zdjęciową (na kilka tysięcy przesyłek wysłanych w 2023 roku, nie odnotowaliśmy żadnego uszkodzenia).

Reklamacje bez podania przyczyn oraz z powodów subiektywnych opinii na temat treści książki nie będą uwzględniane (na 2346 książek wysłanych w 2023 roku, nie odnotowaliśmy żadnej negatywnej opinii, natomiast otrzymaliśmy ponad 1500 opinii pozytywnych). Przelanie pieniędzy na podane poniżej konto i chęć zakupu mapy jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie powyższe warunki.
Książki wysyłane są natychmiast po zaksięgowaniu wpływu, do czasu wyczerpania nakładu. W przypadku wyczerpania nakładu, podamy datę następnej wysyłki, pod zdjęciem książki. Brak daty lub data z przeszłości oznaczać będzie, że wysyłka realizowana jest natychmiastowo. Przewidywany czas realizacji zamówienia, w przypadku natychmiastowej wysyłki to: pięć dni roboczych. . W przypadku braku dostępności książek, przewidywany czas realizacji zamówienia to: pięć dni roboczych od daty kolejnej wysyłki.

MAPA DŁONI

Refleksologiczna mapa dłoni, której autorem jest Frederick Rossakovsky-Lloyd, powstawała przez lata, na podstawie badań prowadzonych podczas niezliczonych sesji refleksologicznych, dlatego każdy punkt lub obszar na stopie jest naniesiony z najwyższą precyzją. Starannie narysowana przez samego autora, zawiera wszystkie punkty na stopie, do których można dotrzeć manualnie, podczas sesji refleksologicznej, by wspomóc organizm w procesie samoleczenia. To najdokładniejsza mapa na światowym rynku.

Mapa ma wymiary A1 (59.4 cm / 84.1 cm) i jest zakończona aluminiowymi listwami, ułatwiającymi jej zawieszenie i ekspozycję. Do klientów przesyłana jest w szczelnie zamkniętej tubie za pośrednictwem paczkomatu. Nie realizujemy przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej, z powodu zbyt niskich standardów obsługi klientów.

MAPA STÓP

Refleksologiczna mapa stóp, której autorem jest Frederick Rossakovsky-Lloyd, powstawała przez wiele lat, na podstawie badań prowadzonych podczas niezliczonych sesji refleksologicznych, dlatego każdy punkt lub obszar na stopie jest naniesiony z najwyższą precyzją. Starannie narysowana przez samego autora, zawiera wszystkie punkty na stopie, do których można dotrzeć manualnie, podczas sesji refleksologicznej, by wspomóc organizm w procesie samoleczenia.

To jedna z najbardziej dokładnych map dostępnych na rynku. Oprócz starannie zaznaczonych obszarów refleksologicznych zawiera receptory mało znanych gruczołów oraz jako jedna z nielicznych map na świecie, dokładnie obrazuje przebieg układu krwionośnego człowieka (łącznie z naczyniami wieńcowymi).

Mapa ma wymiary A1 (59.4 cm / 84.1 cm) i jest zakończona aluminiowymi listwami, ułatwiającymi jej zawieszenie i ekspozycję. Do klientów przesyłana jest w szczelnie zamkniętej tubie, poleconą paczką pocztową priorytetową. Przesyłki zagraniczne realizowane są w ten sam sposób.

DODATKOWE INFORMACJE

Przesyłki są rejestrowane i opłacane przez zespół rejestrujący wpływy na konto, faktury są wystawiane w Wielkiej Brytanii, zgodnie z zasadami obowiązującymi w UK i wysyłane na e-mail zarejestrowany w systemie. Jeśli nie podadzą państwo danych potrzebnych do wystawienia faktury, będzie ona wystawiona na podstawie danych zamieszczonych w przelewie, bez możliwości wydania ponownej faktury. Nie wystawiamy faktur ponownie, nie wystawiamy faktur, gdy w tytule przelewu nie ma żądania faktury, nie wystawiamy faktur proforma. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy z naszym zespołem: modern.reflexology.academy@gmail.com

Strona została zaktualizowana 01.02.2024

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!