WARSZTATY STACJONARNE 2024 – POLSKA

Warsztaty MRA odbywają się w ośrodkach Akademii, a nauczycielem prowadzącym jest Frederick Rossakovsky-Lloyd założyciel szkoły. Zajęcia trwają zazwyczaj dwa dni i najczęściej odbywają się podczas weekendu. Zajęcia w sobotę rozpoczynają się o 11:00 i trwają do 19:00, zaś w niedzielę, start następuje o 9:00, a zakończenie o 15:00 lub 16:00. Dzięki takiemu harmonogramowi, łatwiej jest dojechać na szkolenie w sobotę i wrócić do domu w niedzielę.

Aby zapisać się na warsztaty, należy wpłacić zaliczkę, na konto Akademii. W tytule przelewu należy podać nazwę szkolenia i datę. Pozostałą część kwoty można wpłacić w dniu rozpoczęcia kursu gotówką lub przelewem. Chęć otrzymania faktury należy zgłaszać najpóźniej w dniu wpłacenia zaliczki i później, dopłaty. Nie wystawiamy faktur proforma.

Po wpłacie zaliczki należy dodać konto Frederick Rossakovsky-Lloyd na FB i wysłać informację o przelewie.

Po zakończeniu warsztatów, każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzymuje certyfikat ukończenia kursu i w zależności od poziomu, może to być potwierdzenie uczestnictwa lub dyplom certyfikowany przez MRA. Niektóre szkolenia kończą się również certyfikatem zezwalającym na używanie metod opatentowanych przez MRA lub VSA.

Konto na które należy dokonywać przelewów:
Modern Reflexology Academy
BNP Paribas
27 1600 1462 1744 6414 4000 0001

REFLEKSOLOGIA TWARZY (brak miejsc)

Data: 27-28 kwietnia (sobota i niedziela)
Miejsce: Warszawa-Wilanów
Koszt szkolenia: 2400 złotych
Zaliczka: 600 złotych

Jest to unikalne, autorskie szkolenie z zakresu klasycznej refleksologii twarzy, wspomagających terapii uciskowych (meridiany, marmy, punkty arabskie, punkty japońskie i spustowe). Pomaga przywrócić energetyczny balans w ciele, zarządzać przepływem krwi i limfy, co w rezultacie prowadzi do poprawy zdrowia i wyglądu zewnętrznego. Szkolenie zakończone certyfikatem i uprawnieniami do stosowania metod w indywidualnej praktyce zawodowej.

Z uwagi na brak miejsc, tworzona jest lista rezerwowa. Prosimy o kontakt zainteresowane osoby, bez wpłaty zaliczki.

WARSZTATY REFLEKSOLOGICZNE – KOMPLETNE (6/16dostępnych miejsc)

Data: 11-12 maja (sobota i niedziela)
Miejsce: Warszawa-Wilanów
Koszt szkolenia: 2200 złotych
Zaliczka: 600 złotych

Warsztaty refleksologiczne – kompletne, to dwudniowe szkolenie zakończone certyfikowanym dyplomem, dla osób pragnących pracować w zawodzie refleksologa. Na tym, bardzo intensywnym szkoleniu przekazywana jest kompletna wiedza z zakresu przeprowadzania sesji tradycyjnej oraz energetycznej. Zaleca się ukończenie kursu podstawowego online, przed przystąpieniem do warsztatów (nie jest to wymóg, a ułatwienie). Pomocne może okazać się również przeczytanie Podręcznika do refleksologii Fredericka Rossakovsky’ego – Lloyda.

WARSZTATY REFLEKSOLOGICZNE – DŁOŃ, RĘKA, UCHO I PUNKTY WSPOMAGAJĄCE (dostępne miejsca)

Data: 1-2 czerwca (sobota i niedziela)
Miejsce: Warszawa-Wilanów
Koszt szkolenia: 2200 złotych
Zaliczka: 600 złotych

Jest to najbardziej zaawansowane szkolenie w roku 2024, obejmujące zakresem całą refleksologię dłoni i rąk (przedramię i ramię), ucha i punktów wspomagających na kończynach górnych i tułowiu. Szkolenie jest bardzo intensywne i kończy się dyplomem z certyfikatem MRA oraz pozwoleniem na wykorzystywanie opatentowanych metod w indywidualnej praktyce refleksologicznej.

WARSZTATY DOTYKOWE TMC – MERIDIANY (miejsca dostępne wyłącznie dla osób po zaliczeniu testu wiedzy z zakresu znajomości meridianów i energetyki ciała)

Data: 8-9 czerwca (sobota i niedziela)
Miejsce: Wrocław – Plac Solny
Koszt szkolenia: 2350 złotych
Zaliczka: 650 złotych

Warsztaty obejmujące układanie planów i wspomaganie leczenia chorób w każdym stadium za pomocą pracy na meridianach i liniach energetycznych na ciele. Szkolenie jest wyjątkowo intensywne i obejmuje zakresem wszystkie meridiany i zaburzenia w ciele człowieka. Szkolenie w pigułce, wyłącznie dla osób, które znają układ i charakterystykę meridianów na ciele.

BIOENERGOTERAPIA – WARSZTATY ZAAWANSOWANE (4 dostępne miejsca)

Data: 15-16 czerwca (sobota i niedziela)
Miejsce: Kraków – Śródmieście
Koszt szkolenia: 2270 złotych
Zaliczka: 670 złotych

Te dwudniowe warsztaty skupiają się na oczyszczaniu blokad energetycznych na ciele, dzięki czemu możliwy jest powrót do zdrowia. Program podzielony jest na wiele modułów z których każdy jest zaawansowany i daje pełną wiedzę z zakresu: energetyki ciała i masażu energetycznego, wyrównywaniu balansu energetycznego w czakrach, pracy z wahadłem i i ziołami, izopatię i przyrządzanie naparów, mieszanek i kadzideł. Na warsztatach zaprezentowane zostaną metody starosłowiańskie oraz wszystkie metody z zakresu magii przyrody pięciu żywiołów.

MISY GRAJĄCE – WARSZTATY ZAAWANSOWANE (3 dostępne miejsca)

Data: 29-30 czerwca (sobota i niedziela)
Miejsce: Wrocław – Plac Solny
Koszt szkolenia: 2600 złotych
Zaliczka: 1000 złotych

To już trzecia edycja wspaniałego szkolenia zarządzania energią płynącą z wibrujących mis. Unikalna metoda przekazywana jest od pokoleń i znana w Nepalu (wcześniej była stosowana w Tybecie). Na szkoleniu osoby uczestniczące w warsztatach poznają specjalne układy mis i sposób grania na nich, dostosowany do występujących zaburzeń w ciele. Metoda jest tak skuteczna, że po pierwszym zabiegu od razu widać efekty oddziaływania wibracji. Szkolenie zakończone dyplomem certyfikowanym przez MRA.

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!