LUTOWE WARSZTATY ZAAWANSOWANE W KIELCACH

W miniony weekend, w Kielcach, odbyły się warsztaty stacjonarne z refleksologii stóp, na poziomie średnio zaawansowanym, które przeprowadziła nauczycielka MRA – Katarzyna Jarzab. Było to kolejna edycja tego szkolenia, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Cieszymy się ogromnie, że nasze studentki i nasi studenci, w których zasialiśmy refleksologiczne ziarenka na szkoleniach podstawowych, powrócili do nas, aby pogłębiać wiedzę, na kolejnych, bardziej zaawansowanych kursach. Odczuwamy wielką radość widząc, jak nasze metody pomagają wspomagać proces leczenia u szukających pomocy klientów. To naprawdę jest powodem do radości, obserwować jak nasi absolwenci rozwijają swoje umiejętności, stając się coraz lepszymi terapeutkami i terapeutami. Widzimy ich progres, śledzimy ich sukcesy i z dumą obserwujemy jak nabierają pewności w swojej pracy na stopach.

Szkolenie na poziomie średnio zaawansowanym obejmowało głównie spojrzenie na ciało człowieka pod względem energetycznym. To połączenie refleksologii i bioenergoterapii, ponieważ wiadomo, że na stopie znajdują się oprócz zakończeń nerwowych – ujścia energetyczne. Opracowane przez założyciela szkoły techniki terapii energetycznych na stopach, otworzyły przed osobami zajmującymi się refleksologią zupełnie nowe możliwości, często przyspieszające osiąganie celu jakim jest wewnętrzna równowaga. Techniki te wprowadzają klientów w stan głębokiego relaksu, ograniczając napięcie i łagodząc wpływ stresu na zdrowie. Metody te są bezpieczne dla wszystkich i każda osoba może z nich korzystać.
„Uwielbiam prowadzić to szkolenie, ponieważ energetyczna praca na stopach wprowadza na sali szkoleniowej wyjątkową atmosferę, trudną do opisania. Zawsze w trakcie sesji obserwuję moich studentów i zauważam zachodzące w nich zmiany. Widzę jak ich twarze nabierają blasku, a stres wypisany wcześniej na ich twarzy, ulatnia się już po pierwszej sesji. Czasem pojawiają się łzy i dreszcze, ale nie są łzy smutku, a oczyszczenia. Potem przychodzi radość i przede wszystkim za to, tak cenię swoją pracę. Obserwując zmiany na każdej twarzy i w każdym sercu” – mówi Katarzyna Jarząb.

Oprócz energetycznej pracy na stopach, nasze studentki poznały techniki pracy na stopach za pomocą narzędzi oraz nauczyły się zasad i pracy na refleksach głębokich, w tym wspomagania leczenia haluksów i łagodzenia objawów związanych z występowaniem ostrogi piętowej. Nauczycielka MRA pokazała i wytłumaczyła im jak łączyć pracę na poszczególnych refleksach z pracą na refleksach nerwu błędnego, pozostałych nerwach czaszkowych i refleksach kręgosłupa.
Szkoleniu towarzyszyła wspaniała atmosfera. Gratulujemy serdecznie naszym nowym refleksolożkom i życzymy im samych sukcesów i dalszego rozwoju.

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!