AUTORSKIE WARSZTATY MODUŁOWE W KIELCACH

We wrześniu rozpoczął się nowy sezon kursów w Modern Reflexology Academy. Pierwszym jesiennym modułem, był autorski program Katarzyny Jarząb, oparty na badaniach Fredericka Rossakovsky’ego-Lloyda. Tematem przewodnim było wspomaganie leczenia bólu pleców i kręgosłupa, poprzez stymulację refleksów na całym ciele, w tym punktów meridianowych. Kursanci poznali metody MRA, mające na celu natychmiastowe usuwanie lub łagodzenie cierpienia, niezależnie od przyczyn jego powstania. Korzenie tych metod sięgają zarówno tradycyjnych procedur, używanych w Chinach i Tybecie, jak również nowoczesnych technik stosowanych we współczesnych masażach i refleksologii.

Program był napięty, jednak dzięki wspaniałej organizacji oraz uważności kursantów, wszystkie punkty szkolenia zostały zrealizowane. Warsztaty zakończyły się uroczystym rozdaniem certyfikatów, w obecności założyciela szkoły. Humory wszystkim dopisywały, bo każda uczestniczka robiła sobie zdjęcie z iPadem, z którego spoglądał Frederick. Po salwach śmiechu, każda osoba wróciła do domu, z nowymi umiejętnościami. Klienci na pewno będą wdzięczni.

W następnym tygodniu rozpoczyna się ostatni w tym roku podstawowy kurs refleksologiczny on-line, z Frederickiem. Zapisy kończą się 15 września o godzinie 16:00 czasu polskiego. Na dzień dzisiejszy zostały dwa miejsca. Więcej szczegółów o kursie:
POZIOM BIAŁY – Modern Reflexology (modern-reflexology.org)

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!